W naszym hotelu pracowniczym do dyspozycji gości:


Budynek nr I

Duże, przestronne kuchnie, na których znajdują się duże lodówki, mikrofalówki, duże stoły jadalniane, na korytarzach bezpośredni dostęp
do 4 kabin prysznicowych, 5 toalet.


Budynek nr 2
Jedna mniejsza kuchnia, dostęp do 2 kabin prysznicowych, i 2 toalet. Ten budynek posiada większość pokoi  z łazienkami, a niektóre z aneksem kuchnnym


Pokoje:
Pokoje jednoosobowe, dostosowane aby udogodnić dłuższy pobyt.
Wyposażone w telewizor LED, szafę lub komodę, stół, małą lodówkę. W związku z tym, iż często jednoosobowe pokoje najmowane są na dłuższy pobyt, staramy dostosować je do potrzeb osoby najmującej. Wyposażamy dodatkowo bezpłatnie w sprzęt AGD, czy zastawę.
Pokoje takie mają indywidualnie dobierany harmonogram sprzątania.


Pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe.
Są to pokoje, o różnym standardzie. Część z nich posiada ogólnodostępną łazienkę oraz kuchnię. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LED, szafę lub komodę, w każdym bezpłatny dostęp do wi-fi. Ale oferujemy również pokoje z łazienkami czy też z aneksem kuchennym. 

Jesteśmy hostelem z niezależną recepcją.

Prowadząc hostel zależy nam na tym, aby każdy gość czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Staramy się dostosować ofertę do jego potrzeb i zaproponować najlepszą opcję noclegu. Dysponujemy dwoma budynkami, w których dostępne są kwatery prywatne o różnym standardzie. Mamy zarówno pokoje jednoosobowe, jak i przystosowane na przyjęcie większej grupy osób.

Kwatery prywatne – Warszawa

Oferujemy miejsca noclegowe wyposażone w szereg udogodnień dla gości. Każdy pokój jest czysty, zadbany i urządzony tak, aby wypoczynek w nim był komfortowy. Do wyboru mamy kwatery prywatne zarówno na krótszy, jak i dłuższy pobyt. W zależności od wybranego standardu, pokoje mogą mieć dostęp do aneksu kuchennego i łazienki. Wszystkie kwatery prywatne wyposażone są natomiast w niezbędne sprzęty AGD i RTV oraz funkcjonalne meble. Ponadto nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji i form rozrywki, takich jak:

  • bezpłatne WI-FI,
  • bilard,
  • dostęp do terenów zielonych oraz ścieżek spacerowych i rowerowych,
  • sprzęt grillowy i meble ogrodowe,
  • telewizor LCD.

Nasze kwatery prywatne rozlokowane są w dwóch budynkach. Znajdują się one w Warszawie, w bliskim położeniu strategicznych punktów, takich jak sklepy, przystanki komunikacyjne czy lokale usługowe.

Kwatery prywatne dla pracowników i turystów

Z naszych noclegu może skorzystać wszyscy ci, którzy poszukują komfortowego i ekonomicznego zakwaterowania. Każdego gościa traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić mu jak najlepsze warunki podczas pobytu.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą kwater prywatnych. Jesteśmy pewni, że zarówno ceny, jak i poziom obsługi spełni Państwa oczekiwania.